VŠETKY KATEGÓRIE
Košík

Ako natiahnuť volejbalovú sieť

Inštalácia športového vybavenia je jednou z podmienok pre jeho efektívnu a bezpečnú prevádzku. Luxsolsport ponúka svojim zákazníkom širokú škálu športových sietí vlastnej výroby, berúc do úvahy normy GOST a medzinárodné normy alebo ich vyrába podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.

Ďalej ponúkame súvisiace služby – dodanie a odbornú inštaláciu sietí.

Ak si chcete inštaláciu vykonať sami, ponúkame vám pár užitočných tipov.

Pravidlá inštalácie volejbalovej siete

  • Inštalácia podpier (bočných stĺpov).Existujú dve možnosti: trvaléupevnenie – kovové stĺpy sa spravidla zalievajú betónom alebo dočasné – v puzdrách.Prvý variant je spoľahlivejší, aj keď nákladný. Uprednostňuje sa na domácich, univerzitných a iných ihriskách s vysokou intenzitou prevádzky. Sieť na plážový volejbal sa nainštalujedo puzdier.
  • Upevnenie siete.Sieť sa upevňuje na špeciálne navarené háky. Na sieti sa napínajú pozdĺžne vrchné a spodné lemy. Siete sa dajú napínať ručne alebo pomocou páky.
  • Kontrola dodržanie noriem.V závislosti od pohlavia a veku hracích tímov je sieť nastavená do určitej výšky.

Ak máte nejaké otázky, ako inštalovať volejbalovú sieť, skontaktujte sa so špecialistami našej spoločnosti na telefónnom čísle +421 944 627 014 alebo elektronicky na adrese sport@luxsol.sk a odpovieme vám na všetko, čo vás zaujíma.