VŠETKY KATEGÓRIE
Košík

Rozdiel medzi bezuzlovými a uzlovými sieťami

Keď športovci potrebovali profesionálne siete, používali najmä tie, vyrobené uzlovou metódou. Ich výroba trvala dlho, bola nákladná a náročná, pretože vyžadovala ručnú prácu. V 80-tych rokoch 20. storočia človeka vystriedali stroje. Kapacita výroby sa stonásobne zvýšila a siete si zachovali svoju kvalitu. Hlavní spotrebitelia a športovci však začali mať bezpečnostné požiadavky. Riziko zranenia pri uzlovej sieti bolo pomerne vysoké, preto bolo nutné prijať nejaké opatrenia.

Inžinieri vymysleli nový spôsob výroby športových sietí. Technológia „dier“ ukončila vysoké náklady na výrobu a nízku bezpečnosť a spoľahlivosť produktov. Časom podniky predstavili spôsob bezuzlového spájania sietí, čo bolo skutočným prelomov vo výrobe.

Výhody moderných technológií

  • Priaznivá cena. Náklady na výrobu uzlovej športovej alebo hradiacej siete sú vyššie, nežnáklady na bezuzlovú sieť.
  • Vysoká pevnosť. Na poškodenie bezuzlovej siete musíte vyvinúť väčšiu ťažnú silu, nežpri uzlovej sieti.
  • Dlhá životnosť. Inovatívna bezuzlová metóda je v súlade s normou EN 1263-1 dva až trikrát odolnejšia, než zastaralé výrobné metódy.
  • Vysoká bezpečnosť. Absencia uzlov výrazne znižuje riziko zranenia a pravdepodobnosť nekontrolovaného odskoku športového náčinia.
  • Univerzálnosť. Bezuzlová metóda výroby sietí má široké použitie nielen v športovej oblasti, ale aj v poľnohospodárstve, stavebníctve a zábavnom priemysle.

Chcete si objednať bezuzlové siete na ľubovoľný interiérový alebo exteriérový šport? Vyplňte objednávku alebo sa informujte na telefónnom čísle +421 944 627 014.