0

Shopping cart

0 items - 0,00 €

Ochranné siete

Ochranné siete cenu na Slovensku

Ochranná sieť plní funkciu ochrany počas športových podujatí, napríklad futbalového zápasu. Diváci môžu sledovať zápas nerušene, bez obáv, že ich počas pozerania zasiahne lopta, či puk. Ochranné siete sú dôležité tiež ako ochrana proti poškodeniu drahších zariadení na športoviskách a športových halách (elektronické tabule, osvetlenie, prístroje a pod.).

Je dôležité, aby bola ochranná sieť bezpečná na dlhodobé používanie. Naše siete sú vyrobené z kvalitných materiálov, znesú silné opätovné zásahy cudzími telesami a nepriaznivé poveternostné podmienky. Ochranné siete od nás sú pevné a majú dlhú životnosť.

Sieť je možné rýchlym a pohodlných spôsobom zvinúť a nezaberie veľa miesta. Naše ochranné siete je dokonca možné prať. Ponúkame rôzne veľkosti oka, hrúbky siete a materiálu (polyamid, polypropylén, polyester), stačí si prezrieť ponuku a určite nájdete ochrannú sieť, podľa Vašich potrieb. Všetky naše siete sú vyrobené v bielej farbe, avšak podľa želania je možné vyrobiť sieť aj v inej farbe.

Prečo si objednať ochranné siete od nás?

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, radi Vám pri výbere poradíme prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Naším cieľom je dodať Vám kvalitnú sieť podľa želaných rozmerov, materiálu a hrúbky. Zabezpečíme Vám dodanie sietí do všetkých miest Slovenskej republiky. Okrem výroby bezpečných ochranných sietí sa vieme postarať aj o ich inštaláciu. Naši profesionálni pracovníci Vám uberú problémy pri montáži a budete mať istotu, že siete sú naozaj nainštalované správne a bezpečne.

ochranné siete cenu